שירותי קידום אתרים

שירותי קידום אתרים חברת SeoTrget

טארגט נבנתה כשילוב מנצח של טכנולוגיות מתקדמות וידע שהצטבר לאורך שני עשורים של צוות המתכנתים עם הנסיון המעשי ארוך השנים של מומחי השיווק, הפרסום וקידום האתרים בחברה. היתרון של שילוב שני תחומי ההתמחות תחת קורת גג אחת הופך את טארגט לחברה המעניקה שירותים רבים בתחומי השיווק והקידום הדיגיטלי, תוך מתן מענה לכלל הצרכים הדיגיטליים שלך כלקוח. בין שירותינו נמנים:

קידום ברשתות חברתיות

אם בעבר בניית עמוד עסקי בפייסבוק וקניית לייקים הספיקה כדי להתקדם בפייסבוק היום המשחק השתנה. פייסבוק עוקבת אחר הפעילות של המשתמשים ומסייעת לעסקים שרוצים להתקדם באמצעות כלי פרסום מתקדמים, באמצעות בניית אפליקציות פייסבוק, שיתוף סרטים ועוד. החשיבות של פייסבוק היום היא כה גדולה שאפילו מנוע החיפוש גוגל משקלל בחישוב מיקום ודירוג האתר גם את מספר העוקבים אחר העמוד העסקי של האתר, מבפר הלייקים שהוא מקבל ועוד. אך לא רק פייסבוק קיימת בשוק, אתרים כמו LinkedIn, גוגל פלוס פלוס ורשתות חברתיות אחרות בארת ובעולם משמשות כאמצעי לבנייה של קהילה חברתית המסייעת בבנית מותג. אנו מכירים את כל הסודות הקטנים של כל רשת חברתית, ויודעים איך למשוך את הגולש משיחות סרק בפייסבוק אל העמוד שלך, ומשם אל אצר האינטרנט או אל העסק שלך. נשמח להציג בפגישה אישית את האפשרויות האינסופיות שקידום ברשתות חברתיות יכול לפתוח בפניך כעסק קטן, גדול או בינוני.

קידום ממומן

עולם הפרסום הדיגיטלי פותח בפניך את הדלת למילוני בתים בישראל, ולמיליארדי בתים ברחבי העולם. ישנן שיטות שונות לבנות אסטרטגיית פרסום אפקטיבית, וכל קמפיין דורש ניתוח תוצאות, הערכת ההצלחה ושינויים בזמן אמת על מנת לבנות את הקמפיין האופטימלי. מומחינו מכירים מהיסוד את תחום ה PPC בגוגל ובאתרים אחרים, וכן את השימוש בתוכניות שותפים על מנת לבנות מערך פרסום מנצח און ליין. נשמח להפגש עימך ולדון באפשרויות השונות העומדים בפניך, ולתפור לך חבילת פרסום מותאמת אישית לקידום העסק.

services-list-image
slider1-woman.png

בניית אתרי אינטרנט

האתרים נבנים עם הרצון להעביר את החזון שלך כמנהל החברה לייצוג ויזואלי מתקדם של השירותים השונים שחברתך מעניקה, המותגים שהיא מייצגת, במוצרים השונים שהינך מעוניין לקדם, וכל זאת בדרך חדשנית בשימוש בטכנולוגיות האחרונות. אנו עובדים במגוון רחב של שפות תכנות ביניהן #PHP, JAVA,C ומקפידים שכל האתרים שהחברה מעצבת יתאימו לפלטפורמות שונות, ולגדלי מסך שונים מבלי להתפשר על חווית המשתמש. כל האתרים שלנו נבנים כאתרים רספונסיביים ולכן הם נבנים מראש עם התאמה לקידום במנועי החיפוש, עם יכולות עדכון פשוטות שלך כמנהל האתר, ועם תשתית להתעדכן ולהתרחב בעתיד מבלי לבנות את החדש שוב מחדש. נשמח להפגש עמך ולבנות אפיון מדוייק של האתר הבא שלך.

קידום אתרים במנועי החיפוש

גם האתר היפה או המרשים ביותר לא יעזור לך לממש את הפוטנציאל של העסק, אם קהל היעד שלך אינו נחשף אליו. אנו יודעים שמרבית הגולשים אינם מגיעים לעמוד השני של תוצאות החיפוש, כיוון שכבר התקשרו וקבעו עם החברות שנמצאות במקומות הראשונים בעמודי החיפוש. העדכונים האחרונים של מנועי החיפוש ניקו מהעמודים הראשונים את החברות שחיפשו קיצורי דרך והעלו אתרים עם תוכן מועתק, מילות חיפוש החוזרות על עצמן שוב ושוב מבלי לתת ערך מעשי לגולש, או חברות שהתעצלו בבניית אתר שיתאים למסכים של טלפונים סלולריים או מכשירי טאבלט. אנו מכירים את הדרכים הישרות, ללא פשרות, לקידום אתרים איכותיים שתמיד ישארו בתוצאות החיפוש הראשונות, לא משנה עד כמה השיטות לדירוג האתרים ישתנו בעתיד. תוכן איכותי, ובנייה נכונה של האתר, עם בניית קישורים נכונה, בשילוב כמה טיפים שרק המומחים שלנו מכירים מנסיון של שנים עם קידום מאות עסקים במנועי החיפוש, יעזרו לאתר שלך למצוא את דרכו לעמוד הראשון של גוגל ולהתברג בין התוצאות הראשונות. נשמח לסייע גם לאתר שלך להגיע למקום בו הוא צריך להיות.

תודה רבה לחברת טרגט על קידום האתר שלי למקומות הראשונים בגוגל! בזכותכם אני מקבל המון עבודה!

אבי פרץ
דילוג לתוכן